Február patrí novinkám z verejného obstarávania – najnovšie informácie z legislatívy sa dozviete na EPI konferencii Verejné obstarávanie 2024

Vo februári sa uskutoční v poradí už V. ročník EPI konferencie Verejné obstarávanie 2024, ktorý organizuje spoločnosť Poradca podnikateľa. EPI konferencia prináša unikátny prienik pohľadov na aktuálne zmeny vo svete verejného obstarávania.

V termíne 13. – 14. februára sa v Hoteli Patria na Štrbskom Plese stretnú zástupcovia z MIRRI SR, z UVO, z Ministerstva dopravy SR, z Inštitútu pre dopravu a hospodárstvo, zo Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska, z OZ Okrúhly stôl obstarávania, z Ministerstva spravodlivosti SR, z advokátskych kancelárií a mnohí ďalší odborníci.

Počas dvoch dní zaznejú odpovede na najrôznejšie otázky týkajúce sa legislatívneho rámca 2024, obstarávania stavebných prác, delenia zákaziek či povinného používania elektronickej platformy.

Živý priebeh konferencie sa bude súbežne vysielať i online, a preto si program môžete vypočuť aj v pohodlí domova, či kancelárie.

Viac informácií o konferencii je dostupných na: https://konferencie.profivzdelavanie.sk/2024/verejne-obstaravanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *