Náš príbeh

Dlhoročné skúsenosti v oblasti elektronického obstarávania

Spoločnosť eBIZ má dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti obstarávania, elektronickej komunikácie v obstarávaní a v elektronických aukciách (už od roku 1998).

V súčasnosti patríme k lídrom medzi poskytovateľmi komplexných elektronických služieb v obstarávaní. Naši odborníci sú využívaní ako konzultanti a školitelia problematiky verejného obstarávania.

Sme partnerom viacerých profesijných združení v samospráve, zakladajúcim členom Občianskeho združenia Okrúhly stôl obstarávania a prostredníctvom medzirezortného pripomienkového konania prispievame k zlepšeniu legislatívneho prostredia v oblasti verejného obstarávania.

V súčasnosti ponúkame komplexné služby verejného obstarávania, softvérové produkty pre elektronické obstarávanie (verejné obstarávanie a aj firemný nákup) a elektronické aukcie. Realizujeme aj aukcie na odpredaj starého či nadbytočného majetku a pohľadávok.

Služby poskytujeme tak súkromným spoločnostiam, ako aj štátnej správe a samospráve.

Fakty a čísla

Elektronizácia schvaľovacích procesov

Elektronizácia schvaľovacích procesov vám prinesie do organizácie prehľadnosť, rýchlosť a najmä vysokú efektivitu.
testi

Potrebujeme aj dnes zabezpečiť služby verejného obstarávania

Matej Marcin

Aj počas pandémie koronavírusu (COVID-19) pracujeme v plnom rozsahu z prostredia našich domovov a naši pracovníci sú vám 100% k dispozícii.

Boris Kordoš

“Elektronizácia obstarávacích a schvaľovacích procesov vám prinesie aktuálne informácie o stave plánu obstarávania, každej požiadavke na obstarávanie, o každom obstarávaní a o stave čerpania všetkých zmlúv.”

Boris Kordoš
CEO
Matej Marcin

“Elektronizáciou obstarávacích a schvaľovacích procesov chránite nie len životné prostredie, ale aj svoje zdravie (nie je potrebný osobný styk).”

Matej Marcin
CTO

Spoznajte náš tím

Pomáhame vám s verejným obstarávaním

Boris Kordoš

Boris Kordoš

CEO
Juraj Švarc

Juraj Švarc

Obchodný riaditeľ
Matej_Marcin_r

Matej Marcin

CTO
Peter Papula

Peter Papula

Vývoj
Terézia Nagyová

Terézia Nagyová

Verejné obstarávanie
Stanislava Marošiová

Stanislava Marošiová

Podpora

Voľné pracovné miesta

Rastieme a stále skvalitňujeme úroveň našich služieb a produktov. Preto hľadáme zodpovedných a skúsených nových kolegov.