Elektronické

Verejné obstarávanie

Zabezpečujeme realizáciu celého procesu verejného obstarávania kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnou praxou s využitím moderných elektronických nástrojov.

O nás

Skúsenosti

Našimi významnými klientmi sú organizácie štátnej správy, ako ministerstvá a ďalšie štátne inštitúcie, univerzity a vysoké školy, subjekty územnej samosprávy – VÚC, mestá a obce, poskytovatelia zdravotnej starostlivosti a ďalšie organizácie, ktoré potrebujú zabezpečiť konkrétny proces verejného obstarávania, potrebujú konzultačné alebo poradenské služby v oblasti verejného obstarávania, alebo prostredníctvom našich elektronických nástrojov zefektívniť procesy verejného obstarávania vo svojej organizácii.

Naša misia

Viac než dve desaťročia elektronizácie obstarávania

Sme priekopníci v oblasti elektronizácie verejného obstarávania, či už sa jedná o samotný proces verejného obstarávania, elektronické aukcie, alebo nastavenie vnútorných procesov a pravidiel u verejného obstarávateľa.

“Dynamický nákupný systém je moderný, efektívny a transparentný spôsob verejného obstarávania.”
Matej Marcin
Matej Marcin
CTO

Fakty a čísla

Bohaté skúsenosti a skvelé výsledky

Máme za sebou stovky verejných obstarávaní, tisícky elektronických aukcií a bohaté skúsenosti s nasadením elektronických nástrojov pre verejné obstarávanie u desiatok našich klientov.

0 +
Zákaziek realizovaných
cez eZakazky
0 +
Spokojných klientov
0
Nasadení systému
eProcurement
0
Rokov na trhu

Stovky spokojných klientov

Viac než dve desaťročia skúseností

Matej Marcin

“Elektronický nástroj eProcurement je manažérsky nástroj na plne elektronické riadenie interných procesov obstarávania.”

Matej Marcin
CTO
Boris Kordoš

“Činnosti súvisiace s verejným obstarávaním majú za cieľ efektívne, hospodárne a transparentne obstarať potreby subjektov verejnej správy a samosprávy.”

Boris Kordoš
CEO

Kontaktujte nás

Napíšte nám

Dajte nám vedieť, s čím potrebujete pomôcť a my vám poskytneme konzultáciu, alebo vypracujeme ponuku našich služieb a elektronických nástrojov.